Kosova pėrfshihet nga moti i ftohtė

Shko poshtė

Super Kosova pėrfshihet nga moti i ftohtė

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jan 05, 2010 1:50 pmBora qė ra sot ka vėshtirėsuar qarkullimin nė komunikacion.
Megjithatė rrugėt janė tė kalueshme thanė zyrtarė tė policisė. Deri nė
mesditė kanė qenė tė kalueshme edhe rrugėt rajonale si dhe pikat
kufitare.
Zyrtarja pėr informim e Policisė sė Kosovė,
Sabrije Kamberi tha pėr RTK se deri nė mesditė nuk ėshtė paraqitur
ndonjė pengesė, qė mund tė vėshtirėsonte qarkullimin nė komunikacion.
Meteorologėt parashikojnė pėrmirėsim tė motit ditėve qė vijnė. Nuk
do tė ketė reshje tė intensitetit tė lartė. Drejtori i Institutit
Hidrometeorologjik tė Kosovės, Sylė Tahirsylaj thotė se do tė ketė
ngritje tė temperaturave.
“ Kėto reshje nuk do tė jenė reshje intensive, do tė pėrfundojnė
gjatė ditės sė sotme dhe temperaturat do tė rriten dhe deri nė fund tė
javės do tė jenė 10 gradė celsius. Nga fundi i javės do tė ketė reshje
mė intensive dhe por gjithnjė me kondita normale klimatologjike,
prandaj do tė ketė erė nga dita e sotme e cila do tė ndikojė qė tė
shkrihet edhe kjo sasi e borės e cila ka ra”, tha Tahirsylaj.
Megjithatė, bora ka vėshtirėsuar qarkullimin e automjeteve nė
komunikacion. Policia e Kosovės, apelon tek ngasėsit e automjeteve tė
shtojnė kujdesin dhe tė mos dalin nė rrugė pa pajisje dimėrore.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kosova pėrfshihet nga moti i ftohtė

Mesazh nga Edona-z prej Tue Jan 05, 2010 1:56 pm

valla sivjet e kish bo njet dimri kish than pa i merdhi shqiptart ska me la...

Edona-z
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3065
Mosha : 23
Viti: : 04/05/1995
Vendbanimi: : istog
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 23/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kosova pėrfshihet nga moti i ftohtė

Mesazh nga Lim-On prej Tue Jan 05, 2010 4:14 pm

vallaa vjet u kan nxett 2009 sivjet ma ftoft

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kosova pėrfshihet nga moti i ftohtė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi