Afr 500 trupa t shqiptarve t varrosur n Rudnic?

Shko posht

Super Afr 500 trupa t shqiptarve t varrosur n Rudnic?

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jan 07, 2010 10:54 pm

N zonn kufitare ndrmjet Kosovs dhe Serbis n vendin e
quajtur Rudnic dyshohet pr nj varrez masive t shqiptarve t vrar
gjat lufts n territorin e Drenics.
Burime
ndrkombtare i kan thn Kohs Ditore se n kt vend jan dy
varreza masive t shqiptarve t Kosovs - n njrn jan t varrosur
nga 250-300 kufoma, ndrsa prbri saj n varrezn tjetr jan t
varrosur rreth 150 kufoma t tjera.
Ky burim ka specifikuar se kufomat n kt varrez jan nga disa
fshatra t Drenasit dhe t disa fshatrave t tjera t Skenderajt. Por
askush prej zyrtarve relevant nuk ka mundur ta konfirmoj nj gj t
till. /Koha/

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi