Fillon gjysmėvjetori i dytė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fillon gjysmėvjetori i dytė

Mesazh nga GentleMan prej Mon Jan 11, 2010 9:55 am

Pas pushimit disa javor, sot nė tė gjitha shkollat fillore dhe
tė mesme tė Republikės sė Kosovės do tė fillojė gjysmė vjetori i dytė.
Sipas
zyrtarėve tė Ministrisė sė Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė tė gjitha
shkollat janė tė gatshme pėr nisjen e procesit mėsimor.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fillon gjysmėvjetori i dytė

Mesazh nga Edona-z prej Mon Jan 11, 2010 12:33 pm

valla filloj msimi se boll kena pushu

Edona-z
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3065
Mosha : 22
Viti: : 04/05/1995
Vendbanimi: : istog
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 23/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fillon gjysmėvjetori i dytė

Mesazh nga Baussi prej Mon Jan 11, 2010 12:46 pm

valla te un ka filuuu javčn e kaluarč ju ma shum po pushoni

valla ju uroj t'ia kaloni sa mč mirč kčtč gjysmč vjetor
edhe mčsoni o njerz
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fillon gjysmėvjetori i dytė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi