Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Shko poshtė

Super Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Lim-On prej Tue Jan 12, 2010 4:02 am

te dashur anetar tregojenii me flamurin e ati shtetit ne te cillin do te donit ta kishit pas nenshtetsin

qe po ja nisi un :::P Hollanda mpelqen shum


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Baussi prej Tue Jan 12, 2010 4:09 am

ITALIA vallah
nčn shtetčsin e italis e kisha dasht
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Lim-On prej Thu Jan 14, 2010 2:42 pm


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Albi-Wolf prej Thu Jan 14, 2010 2:45 pm

ANGLI
avatar
Albi-Wolf
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3142
Vendbanimi: : istogu city
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 08/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Gonna prej Thu Jan 14, 2010 2:52 pm

Valla ja e ks ja e shq se tjeter jo

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Binnd prej Thu Jan 14, 2010 6:43 pm

avatar
Binnd
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 4427
Mosha : 28
Viti: : 09/09/1989
Vendbanimi: : New Jersey,USA
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/11/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Zyma prej Thu Jan 14, 2010 8:27 pm

polak hehe

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Albi-Wolf prej Thu Jan 14, 2010 8:28 pm

albanezzz
avatar
Albi-Wolf
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3142
Vendbanimi: : istogu city
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 08/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga edi-viti prej Sat Jan 16, 2010 11:56 pm

tema qvendoset nga bised e lir tek kosov-shqipri

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga BosSs prej Sun Jan 17, 2010 10:27 pm

ktu o vendi i lajmeve o njerzzz phaa leviznnee
avatar
BosSs
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 415
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 25/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Albi-Wolf prej Sun Jan 17, 2010 10:29 pm

ani zyma polak heheheh
avatar
Albi-Wolf
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3142
Vendbanimi: : istogu city
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 08/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nenshtetsin e cillit shtet pos Kosoves dhe Shqiperis e kishit dasht....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi