N Jabllanic t vogl, shprthim n oborr-pa viktima

Shko posht

Super N Jabllanic t vogl, shprthim n oborr-pa viktima

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 19, 2010 3:01 pm

Policia rajonale n Pej njoftoi se incidenti ka ndodhur mbrm rreth
ors 23.00, me rast nj mjet ka shprthyer n oborrin e shtpis s
nj shqiptari. Njsitet policore kan dal menjher n vendin e
ngjarjes dhe sipas hetimeve t para dyshohet se nj apo m shum
persona tani pr tani t panjohur, kan hedhur nj mjet t dyshimt n
oborrin e viktims.(besa-bess.ch)

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi