Dy tė vdekur nė aksident trafiku nė Mitrovicė

Shko poshtė

Super Dy tė vdekur nė aksident trafiku nė Mitrovicė

Mesazh nga **GrAnD** prej Thu Jan 21, 2010 5:34 pm

Dy persona kanė vdekur dhe katėr tė tjerė janė lėnduar nė njė aksident tė rėndė trafiku, nė Mitrovicė, ka njoftuar Policia e Kosovės.

Aksidenti ėshtė raportuar tė ketė ndodhur nė rrugėn magjistrale Mitrovicė – Zubin Potok, pėrkatėsisht nė fshatin Koshtovė tė Mitrovicės, ndėrsa ishin tė pėrfshira dy automjeteve civile; njė “Golf 3” dhe njė “Opel Vectra” tė dyja me targa “KS”.

Nė kėtė aksident, jetėn tragjikisht kanė humbur njė ēift bashkėshortor rreth tė 50-tave, por policia nuk ka bėrė tė ditur identitetin e viktimave.

Nga hetimet e para nė vend ngjarje, besohet se aksidenti ėshtė shkaktuar si rezultat i pakujdesisė dhe ngasjes sė shpejtė (tejkalim i shpejtėsisė) ndėrsa hetuesit policorė tė trafikut kanė regjistruar gjurmėt e frenimit tė automjetit “Golf 3” nė gjatėsi prej mbi 30 metra.

Ndėrkohė nė Mitrovicė ėshtė njoftuar edhe pėr njė incident tjetėr, ku njė nxėnės i shkollės fillore “Migjeni” ėshtė goditur me thikė nga njė person. Policia e Kosovės identifikon dhe arreston njė tė dyshuar pėr pėrfshirjen e tij nė rastin e kualifikuar si “vrasje nė tentativė”.
avatar
**GrAnD**
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 5817
Mosha : 28
Viti: : 23/07/1989
Vendbanimi: : pc
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bess.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi