G99 i kėrkon KQZ-sė fotokopjet e fletėve tė votimit

Shko poshtė

Super G99 i kėrkon KQZ-sė fotokopjet e fletėve tė votimit

Mesazh nga Lim-On prej Thu Jan 28, 2010 7:05 pm


Erjon Veliaj Tiranė, 28 janar – Lėvizja G99 ka gjetur
njė tjetėr mėnyrė pėr tė mundėsuar zbardhjen e tė vėrtetės sė 28 qershorit.
G99 i ka kėrkuar pėrmes njė letre, Komisionit
Qendror tė Zgjedhjeve njė kopje tė Procesverbaleve tė votimit, tabelave dhe
procesverbaleve tė numrit tė fletėve tė votimit, dhe tė gjitha fletėt e votimit
pėr tė gjitha kutitė e votimit nė ZAZ-tė nr. 1, 2, 3 dhe 4 nė Qarkun e Beratit,
dhe ZAZ-tė nr. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 dhe
60 nė Qarkun e Tiranės.“E bazojmė kėtė kėrkesė nė garancitė e ofruara
pėrmes dispozitave tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, Neni 23, pika 1
dhe 2, si dhe nė dispozitat e ligjit Nr.8503, datė 30.6.1999 “Pėr tė drejtėn e
informimit pėr dokumentet zyrtare”, i cili na jep tė drejtėn tė kemi akses nė ēdo
“dokument zyrtar” pra nė dokumente tė ēdo lloji tė mbajtura nga autoriteti
publik, nė pėrputhje me rregullat nė fuqi dhe qė ka lidhje me ushtrimin e njė
funksioni publik. Fletėt e votimit dhe materiali zgjedhor qartazi bėn pjesė nė
kėtė pėrkufizim ligjor tė “dokumentit zyrtar” deklaroi sot kreu i G99 Erjon
Veliaj.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi