Mesic: Kosova e pavarur, ne njohm realitetin

Shko posht

Super Mesic: Kosova e pavarur, ne njohm realitetin

Mesazh nga **GrAnD** prej Mon Feb 01, 2010 10:37 pm

Presidenti n largim i Kroacis, Stipe Mesic ka deklaruar se njohja e pavarsis s Kosovs ishte njohje e realitetit, dhe ka shtuar se Kroacia duhet ti ket marrdhniet korrekte me Kosovn sikurse edhe me shtetet t tjera.

Mesic ka thn se atij nuk mund ti vihet barr tendosja e marrdhnieve mes Kroacis dhe Serbis, pasi q Kroacia nuk ka br gj tjetr pos q ka njohur realitetin lidhur me Kosovn, ndrsa ka shtuar se Serbin askush nuk e detyron ta njoh pavarsin e saj
avatar
**GrAnD**
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 5817
Mosha : 28
Viti: : 23/07/1989
Vendbanimi: : pc
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bess.ch

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi