bba 3 Banoret i bejne nje surprise Pameles per ditelindje

Shko posht

Super bba 3 Banoret i bejne nje surprise Pameles per ditelindje

Mesazh nga Lili&Qesa prej Mon Feb 08, 2010 5:23 pm

Banoret i bejne nje surprise Pameles per ditelindje


0Pas diskutimeve te gjata dhe bisedes mes Renatos dhe banoreve te tjere per Gjimin dhe personalitetin e tij, banoret pergatiten ti bejne gati nje surprise Pameles per ditelindje.
Pamela shkon ne dhomen e rrefimit dhe banoret diskutojne per te. Olta thote qe te fshihen te makazina dhe te shpejtojne sepse kane vetem 15 minuta kohe ne dispozicion.
Ndersa Eduardi kerkon qe te fiken dritat. Banoret marrin gotat dhe shkojne te makazina ku i presin dy shishe vere.
Pas rregullimit, mbyshjes se gotave me vere dhe pergatitjeve te tjera, banoret mbajne qetesi ne pritje te daljes se Pameles nga dhoma e rrefimit.
Teksa presin Pamin banoret shkembejne te qeshura dhe biseda te shkurtra dhe planifikojne kengen shume urime per ty.

Lili&Qesa
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 4261
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : n'zemren e Qesa-s..!!
Aktiviteti :
60 / 10060 / 100

Registration date : 08/02/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi