Prifti fton biznesin turk

Shko posht

Super Prifti fton biznesin turk

Mesazh nga Lili&Qesa prej Sat Feb 20, 2010 7:54 pm

Investimet
Ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Dritan Prifti, ka ftuar dje biznesin turk q t investoj n Shqipri, nisur nga avantazhet q ofron vendi yn. Duke folur n forumin ekonomik t organizuar nga nj universitet privat, ministri bri nj panoram t ekonomis, duke prmendur ligjet, uljen e taksave dhe ecurin pozitive t klims s investitorve t huaj. Prifti i ka paraqitur si prioritet sektorin energjetik dhe minierat. N takim merrte pjes edhe Kryeministri Berisha.

Lili&Qesa
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 4261
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : n'zemren e Qesa-s..!!
Aktiviteti :
60 / 10060 / 100

Registration date : 08/02/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi