Takimet me Ramn, Metn dhe Topallin

Shko posht

Super Takimet me Ramn, Metn dhe Topallin

Mesazh nga Lili&Qesa prej Sat Feb 20, 2010 7:55 pm

Lvizjet
N t njjtn koh, prfaqsues t koalicionit jan takuar me drejtuesit m t lart t vendit, duke prfshir Kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli, zvendskryeministrin dhe kryetarin e Lvizjes Socialiste pr Integrim, Ilir Meta, si dhe kryetarin e Partis Socialiste, Edi Rama. T gjith kta politikan kan shprehur mbshtetjen e tyre pr ngritjen e sistemit t Gjykatave Administrative n Shqipri.

Lili&Qesa
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 4261
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : n'zemren e Qesa-s..!!
Aktiviteti :
60 / 10060 / 100

Registration date : 08/02/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi