Dean: Vlla e motr vdesin n nj aksident rrugor

Shko posht

Super Dean: Vlla e motr vdesin n nj aksident rrugor

Mesazh nga Lili&Qesa prej Sun Feb 21, 2010 9:04 am

N aksin rrugor Gjakov-Dean, n fshatin Prejlep, t enjten ka ndodhur nj aksident trafiku me fatalitet, ku kan humbur jetn dy t rinj ky fshat, vlla e motr.
N ket aksident ishte i prfshir nj automjet i udhtarve V GOLF, t cilin e kishte drejtuar B.Q vje 23, dhe automjeti autobus SETRA, me ngjyr t kaltr, t cilin e kishte drejtuar A.S. vje 52.
Aksidenti ka ndodhur deri sa i dyshuari B.Q tani i ndjer ishte duke qarkulluar me automjetin e tij n aksin rrugor Dean-Gjakove, kur arrin n fshatin Prejlep, duke mos iu prshtatur kushteve t rrugs shpejtsis, sht ndeshur me autobusin.
Si pasoj e goditjes vozitsi i automjetit V Golf dhe pasagjerja e tij kishin marr lndime t rnda trupore. T njjtit ishin drguar n spitalin Rajonal n Pej pa shenja jete, kishin vdekur, ndrsa vozitsi i autobusit nuk kishte lndime.
Jetn e kan humbur n kt aksident B.Q. vje 23 vozits i automjetit V Golf dhe pasagjerja S.Q vje 25 (vlla e motr) q t dy nga fshati Prejlep i Deanit.
Trupat e pajet me urdhrin e Prokurorit t Qarkut Pej u jan liruar familjarve pr ceremonin e varrimit, ndrsa i dyshuari A.S. po ashtu me urdhrin e Prokurorit Qarkut mbahet n paraburgim

Lili&Qesa
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 4261
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : n'zemren e Qesa-s..!!
Aktiviteti :
60 / 10060 / 100

Registration date : 08/02/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi