Arrestohet Shpresim Uka

Shko posht

Super Arrestohet Shpresim Uka

Mesazh nga Zyma prej Fri Mar 05, 2010 3:43 pm

Policia e EULEX-it ka arrestuar sot Shpresim Ukn, njrin nga emrat e
prmendur nga Nazim Bllaca. Zdhnsja e EULEX-it, Kristina Herodes ka
konfirmuar pr Zri, se sht arrestuar nj person por nuk ka dhn
shum detaje rreth rastit. Gazeta ka marr vesh q bhet fjal pr
Shpresim Ukn, i cili
po merret n pyetje n Gjykatn e Qarkut n Prishtin nga EULEX-i.

Shpresim Uka sht personi i tret q arrestohet pr rastin Nazim Bllaca.
I pari n muajin nntor t vitit t kaluar sht arrestuar Nazim
Bllaca, n janar t ktij viti sht arrestuar Driton Hajdari, kurse i
treti sht arrestuar sot dhe sht Shpresim Uka.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi