Si Shteti kinez negocion me Rrembyesit..

Shko posht

Super Si Shteti kinez negocion me Rrembyesit..

Mesazh nga Baussi prej Wed Mar 17, 2010 2:16 pm

(Foto)Rrepublika Popullore e kines eshte nje shtet komunist me rregjim teresisht totalitar me nje popullsi afersisht 1.5 miliard banor. Ne kine krimineli nuk tolerohet dhe masat jane ekstreme, shikoni se si forcat speciale negociojne me rrembyesin.
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Si Shteti kinez negocion me Rrembyesit..

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 12, 2011 11:34 pm

Kalon tekk Rajoni & Botaa

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi