N magjistralen Kaanik Ferizaj humbi jetn nj fmij 9 vjear

Shko posht

Super N magjistralen Kaanik Ferizaj humbi jetn nj fmij 9 vjear

Mesazh nga Baussi prej Wed Mar 17, 2010 2:45 pm

Ferizaj, 17 mars 2010 - N nj aksident t rnd rrugor sot rreth mesdits humbi jetn nj fmij 9 vjear. Aksidenti tragjik ka ndodhur rreth ors 12:45 n magjistralen Kaanik Ferizaj, saktsisht te lagjja "Dushkaja". Njsiti i Trafikut Rajonal t Ferizajt ka dal n vendngjarje dhe ka konstatuar se aksidenti ka ndodhur n momentin kur A.Q. (22 vjear) ngass i automjetit transportues (autocistern), me tabela 'KS', icili ishte duke lvizur n magjistralen Kaanik - Ferizaj, pr shkaqe ende t panjohura, e ka goditur kmbsoren D.G. (9 vjeare), e cila kishte zbritur nga autobusi dhe po e kalonte rrugn, me 'rast i ka shkaktuar lndime vdekjeprurse. Lidhur me rastin sht njoftuar Prokurori i Prokuroris s Qarkut Prishtin, me urdhr t t cilit trupi i pajet i vktims sht drguar n Institutin e Mjeksis Ligjore n Prishtin.
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: N magjistralen Kaanik Ferizaj humbi jetn nj fmij 9 vjear

Mesazh nga dj-best prej Mon Mar 22, 2010 10:02 pm

jaaaaaa shkaqet dihen kallaj shofera me patenta fallso sa te duash kosove ma
avatar
dj-best
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 170
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 13/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi