Ministri gjerman i Mbrojtjes t hnn n Kosov

Shko posht

Super Ministri gjerman i Mbrojtjes t hnn n Kosov

Mesazh nga Baussi prej Sun Mar 28, 2010 7:12 pm

Prishtin,- Ministri gjerman i Mbrojtjes, Dr. Karl Teodor Gutenberg, do t vizitoj KFOR in nga m 29 e 30 mars. Komandanti i KFOR it, gjenerallejtnant Markus Bentler do ta informoj ministrin gjerman Gutenberg mbi situatn aktuale n Kosov. Nj konferenc e prbashkt pr shtyp do t mbahet n shtabin e KFOR it t hnn m 29 mars n ort e pasdites. Dr. Guttenberg sht doktor i shkencave t drejtsis dhe n kt post sht emruar m 2009. N kabinetin e mparshm ai ka mbajtur pozitn e Ministrit Federal t Ekonomis dhe Teknologjis.
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi