Shqipri: Nj kontingjent ushtarsh nisen pr n Bosnj

Shko posht

Super Shqipri: Nj kontingjent ushtarsh nisen pr n Bosnj

Mesazh nga Zyma prej Fri Apr 09, 2010 6:32 pm

Nj grup ushtarsh shqiptar nisen sot pr n Bosnj n kuadr t misionit ALTHEA t Bashkimit Evropian.
Drgimi i ktij kontingjenti do t bhet n nj ceremoni zyrtare n Komandn e Brigads Logjistike, n Tiran.
N kt ceremoni do t jet i pranishm ministri i Mbrojtjes, Arben
Imami, shefi i Shtabit t Prgjithshm i FA-s, gjeneral brigade Maksim
Malaj, ushtarak t lart t Ministris s Mbrojtjes dhe Shtabit t
Prgjithshm, familjar, etj

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi