Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Shko poshtė

Super Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga Zyma prej Sat Apr 17, 2010 6:21 pm

Sanije Rexha ėshtė larguar nga Partia Demokratike e Kosovės. Nė
njė deklaratė pėr media, Rexha ka thėnė se si arsye pėr largimin e saj
ėshtė solidarizimi me ish-kryetarin e Degės sė PDK-sė nė Prizren, Zafir
Berisha, i cili dha dorėheqjen nga ky post ditė mė parė.
Rexha
ka qenė veprimtare e ilegales dhe ushtare e Ushtrisė Ēlirimtare tė
Kosovės, ndėrsa pas luftės njėra nga themelueset e Degės sė Partisė
Demokratike tė Kosovės nė Klinė dhe delegate e kėsaj partie pėr dy
mandate nė Asamblenė Komunale tė Klinės, ndėrsa ėshtė bashkėshortja e
dėshmorit Abedin Rexha - Sandokani.
Rexha shkruan se ėshtė e zhgėnjyer me rrjedhat jodemokratike qė po
zhvillohen prej kohėsh nė kėtė parti dhe se pėrfundimisht largohet nga
PDK-ja.
Nga Partia demokratike e Kosovės nuk ka pasur asnjė reagim.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Apr 17, 2010 6:27 pm

hajde kalofshi mir shko mas zafes

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga Zyma prej Sat Apr 17, 2010 6:28 pm

hwehehehe nashta naj zor e ka gruja.Sepse eshte bashkshortja e Sandokanit

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga dj-best prej Sat Apr 17, 2010 6:54 pm

nashta ja kan fillu mare se boll ma eakn kullot hajnat bre po a ka ma zi se me kane ne pdk si [sps] njajt bre
avatar
dj-best
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 170
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 13/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga Baussi prej Sat Apr 17, 2010 6:57 pm

kreyt politikanet nuck jan hajna kjo ka dale per motive te vehta
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga dj-best prej Sat Apr 17, 2010 7:02 pm

mos i keq interpreto fjalet jaran se boll ma e kan kullote bre se meritojne qka me than ma shume
avatar
dj-best
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 170
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 13/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Apr 17, 2010 7:12 pm

o krejt mshoju fshis se kush te ulet qaty ne karrige krejt korroptohen .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga Baussi prej Sun Apr 18, 2010 10:30 am

dj-best shkruajti:mos i keq interpreto fjalet jaran se boll ma e kan kullote bre se meritojne qka me than ma shume

thuaj respeckt dhe as gje tieter
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga iLiR-i.jura prej Sun Apr 18, 2010 10:35 am

dj-best shkruajti:nashta ja kan fillu mare se boll ma eakn kullot hajnat bre po a ka ma zi se me kane ne pdk si [sps] njajt bre


avatar
iLiR-i.jura
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 1108
Mosha : 34
Viti: : 18/05/1984
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 05/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga dj-best prej Sat May 01, 2010 7:26 pm

po kit gisht thaqi e ka veq me shti ne z se ska ku ma heheheh nashta se dini veq po ja kujtoj ju se ky esht i BIRI HYRES E BABE E KA POLARIN E BROJES
avatar
dj-best
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 170
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 13/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sanije Rexha largohet nga PDK-ja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi