M 3 dhe 10 maj dit pushimi

Shko posht

Super M 3 dhe 10 maj dit pushimi

Mesazh nga Zyma prej Fri Apr 30, 2010 2:19 pm
Pr shkak se festa e 1 Majit bie n ditn e shtun, e hna e
ardhshme m 3 maj do t jet dit pushimi.
Nj jav m von,
m 10 maj pason edhe dita e dyt e pushimit, pasi Dita e Evrops i bie
t dieln m 9 maj, kshtu q kjo dit e vikendit kompensohet me dit
pushimi nj dit m von.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi