Fillon heshtja parazgjedhore n Istog

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Fillon heshtja parazgjedhore n Istog

Mesazh nga Zyma prej Sat May 08, 2010 4:58 pm
Mbrm n mesnat ka nisur heshtja parazgjedhore n komunn e
Istogut, ku t dieln do t mbahet raundi i dyt i zgjedhjeve pr
kryetar komune.
T drejt vote n zgjedhje kan 39 mij e
307 qytetar. N garn e balotazhit jan Haki Rugova, kandidat i LDK-s
dhe Shasivar Haxhijaj nga PDK-ja.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 33
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi