EULEX: Krimet e lufts kan prparsi t madhe

Shko posht

Super EULEX: Krimet e lufts kan prparsi t madhe

Mesazh nga Zyma prej Mon May 10, 2010 7:48 pm

Zdhnsja e misionit evropian pr sundimin e ligjit, Christina
Herodes, ka thn pr Radion Evropa e Lir se pr kt mision, shtjet
e krimeve t lufts kan prparsi t madhe.
EULEX-i,
shtjeve pr krime lufte u ka dhn prparsi t madhe, n veanti n
gjetjen e mbetjeve mortore t individve q ende figurojn t zhdukur
q nga konflikti i 1998-1999 dhe m pas, ka thn ajo.

Ne kemi punuar pr nj koh posarisht n kt rast. Ne kemi ofruar
informacione q kishin lidhje me vendndodhjen e mundshme t varrit
masiv n rajonin e Rashks, ka thn Herodes, duke nnvizuar se ende
jan n pritje t t gjitha informacioneve n lidhje me kt rast.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi