Nj i arrestuar pr vrasjen n Pej

Shko posht

Super Nj i arrestuar pr vrasjen n Pej

Mesazh nga Zyma prej Sat May 15, 2010 4:01 pm

Nj dit pas vrasjes s 46-vjearit Dem Selimaj nga Lluga e
Osdrimit, policia ka arrestuar nj person t dyshuar. Identiteti i
personit t arrestuar nuk bhet i ditur nga policia.
Lidhur
me kt rast, hetuesit e Policis rajonale n Pej kan br bastisjen
e dy shtpive dhe objekteve prcjellse si dhe kan konfiskuar nj
vetur q besohet se sht prdorur gjat kryerjes s vrasjes. Me
urdhr te prokurorit, i dyshuari sht drguar n mbajtje.
Vrasja ka ndodhur t enjten rreth ors 20, kur persona t panjohur
nga nj vetur n lvizje, kan shtn n drejtim t veturs s
viktimave, ku kan qen katr persona.
Zyrtart policor konfirmoj se nga kjo breshri plumbash nuk kan
psuar tre personat e tjer. Pr kt shkak, besohet se cak i sulmit ka
qen vetm viktima n fjal

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi