Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Shko poshtė

Super Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Mesazh nga Zyma prej Wed May 19, 2010 5:19 pm
Republika e Somalisė ėshtė vendi i 69-tė qė e ka njohur sot, mė
19 maj, zyrtarisht Republikėn e Kosovės- thuhet nė njė njoftim tė
Ministrisė sė Jashtme tė Kosovės.
Me njė notė diplomatike
drejtuar Ministrisė sė Jashtme tė Republikės sė Kosovės, pėrkatėsisht
postuar ministrit Hyseni, i cili gjendet nė New York, Ministria e
Punėve tė Jashtme e Somalisė konfirmon vendimin e qeverisė sė kėtij
vendi pėr njohjen e Kosovės shtet tė pavarur dhe sovran.
Mė tej nė notėn diplomatike thuhet se vendimi ėshtė marrė nė bazė tė
kėrkesės zyrtare pėr njohje tė nėnshkruar nga presidenti i Republikės
sė Kosovės, Fatmir Sejdiu.
Po ashtu nė notė thuhet se qeveria e Somalisė ėshtė e vetėdijshme
pėr kontributin vital qė Republika e Kosovės ka dhėnė pėr stabilitetin
dhe koekzistencėn paqėsore nė Ballkan.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Mesazh nga Zyma prej Wed May 19, 2010 5:19 pm

oooo flm somalia mpuq e ki ehehhe

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Mesazh nga GentleMan prej Wed May 19, 2010 8:26 pm

flm somalia, heret a von ta kthefshim ngzime :)

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed May 19, 2010 8:31 pm

thnx somalia

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Somalia njeh pavarėsinė e Kosovės

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi