Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Shko poshtė

Super Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga Ditta prej Sat Jun 12, 2010 8:22 pm

Kryetari i Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės, Ramush Haradinaj, nė
11-vjetorin e Ēlirimit tė Kosovės, ka adresuar kritika ndaj qeverisjes nė vend,
duke thėnė se koalicioni qeveritar PDK-LDK po i shkakton humbje Kosovės, gjė e
cila sipas tij po ia prish imazhin vendit para syve tė botės.

Ai kėto komente i bėri tė shtunėn gjatė homazheve pranė shtatores sė heroit
tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, Zahir Pajaziti dhe varrit tė presidentit
Ibrahim Rugova, nė 11-vjetorin e Ēlirimit tė Kosovės.
Duke vlerėsuar progresin e Kosovės pėr kėto 11 vjet tė lirisė, kreu i AAK-sė
ka theksuar se ka pėrparime nė pėrgjithėsi, por ka edhe ngecje nė shumė fusha
pėr shkak, siē u shpreh mėnyrės jo tė suksesshme tė qeverisjes, e cila sipas tij
po i shkakton humbje vendit dhe po ia prish imazhin.
"Janė shėnuar hapa tė mėdhenj tė vendit, por pa dashur me e pa gjithēka nė
prizmin ditės sė lirisė, se liria ėshtė njė gėzim i madh pėr Kosovėn, nuk
qėndrojmė mirė me punėt e shtėpisė. Aktualisht jemi nė dėmtim e sipėr tė lirisė
sonė, me mėnyrėn se si qeveriset Kosova sot”, ka thėnė Haradinaj.
Haradinaj gjatė ditės ka bėrė homazhe edhe te Kompleksi Memorial i UĒK-sė, nė
Prekaz si dhe te Kompleksi Memorial i UĒK-sė, nė Gllogjan.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jun 12, 2010 9:58 pm

ooooooooooo kush po fol ncnncncnc po ti je kan ne qeveri more ski lan sen pa bo po lej kto fore.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga Zyma prej Sat Jun 12, 2010 10:01 pm

hahahhaha hajni po e qorton hajnin

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jun 12, 2010 10:03 pm

ncnncncncnnc mazamakeq sdi pse po fol ehhhhhh me fol per Kazino duhet me ngu ramushin.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jun 13, 2010 12:59 am

A din qka u kan interesant gjat zgjedhjeve, ky qe e quan veten politikan kishe, i thojke ajo qe i monitorojke atu: Vendose te verdhen ne ket kuti, ai nuk e dike se cila eshte ngjyra e verdhe e pyetke a ke fjalen per kete. Paramendo se qfar politikane qe nuk e njeh gjuhen e vet :S Mu per veti um kish ardh turp ! Nuk e di se qysh mujn me dal me konkuru bile kur e dijn veten qe nuk kan kapacitet e me marr n`qaf 1 popull te ter.

Ky qysh po thot Tossi le te kallzon per kazino !

Zoti eshte i madh, e kem hjek si popull ishalla del dikush i zoti dhe i menqur a na qet ne drite te gjithve, na e zbardh ftyren, se nav ka mbulu terri i zi :S

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Haradinaj: Qeverisja aktuale po i shkakton humbje vendit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi