Shkresa e Rexhepit nuk mbėrrin tė Brajovici

Shko poshtė

Super Shkresa e Rexhepit nuk mbėrrin tė Brajovici

Mesazh nga Ditta prej Mon Jun 14, 2010 2:38 pm


Ministri i Punėve tė Brendshme tė Kosovės, Bajram Rexhepi zhvilloi tė hėnėn njė bisedė telefonike me ministrin e Brendshėm tė Republikės sė Malit tė Zi, Ivan Brajovic, me tė cilin ka diskutuar pėr thellimin e bashkėpunimit midis dy vendeve nė fushėn e sigurisė, me fokus tė veēantė nė bashkėpunimin ndėrkufitar.
Ministri Rexhepi, siē thuhet nė njė komunikatė tė Zyrės pėr informim tė MPB-sė, theksoi edhe njėherė nevojėn e lehtėsimit tė qarkullimit dhe qasjes nė pronat e tyre, qė janė nė brezin kufitar tė qytetarėve tė Republikės sė Kosovės.
Nė kėtė bisedė telefonike, siē theksohet mė tej, ėshtė sqaruar se shkresa tė cilėn kohė mė parė ministri Rexhepi i ka dėrguar homologut Brajovic, pėr shkaqe teknike nuk ka arritur nė kabinetin e ministrit malazez.
“Sidoqoftė, ministrat Rexhepi dhe Brajovic u pajtuan pėr realizimin e njė takimi tė pėrbashkėt nė ditėt e ardhshme, me qėllim tė vazhdimit tė diskutimeve lidhur me kėtė ēėshtje, duke shprehur gatishmėrinė pėr njė zgjidhje tė pranueshme deri nė fillimin e shėnimit fizik tė kufirit mes tė dyja vendeve”, pėrfundon komunikata.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi