Kosovė, ende 1880 tė zhdukur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kosovė, ende 1880 tė zhdukur

Mesazh nga Ditta prej Sun Aug 29, 2010 3:55 am

Prej 11 vitesh, qė me fillimin e luftės, nė Kosovė rezultojnė 1880 shqiptarė tė zhdukur.
Nė ditėn ndėrkombėtare tė tė zhdukurve, familjarė tė tyre nė
Prishtinė kėrkojnė njė pėrgjigje nga institucionet pėr tė afėrmit e
humbur.
Ndėrkohė qė fotografi tė shumė prej tė zhdukurve rrethojnė Kuvendin e Kosovės.
“Pėr fatin e tyre nuk dihet asgjė dhe nuk i kemi gjetur akoma”, thotė njė prej tė afėrmėve.
“Prej vitin 1999 deri tani kemi pasur shpresėn se do tė gjejmė diēka,
mirėpo u bėn kaq vjet dhe nuk kemi mė besim nė gjetjen e trupave”,
shton njė tjetėr.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi