Arrestohet Lirim Jakupi

Shko poshtė

Super Arrestohet Lirim Jakupi

Mesazh nga Lim-On prej Mon Sep 06, 2010 2:54 am
Policia e Kosovės ka arrestuar Lirim Jakupin, i arratisur tre
vjet mė parė nga burgu i Dubravės. Arrestimi i tij ėshtė bėrė jo larg
qendrės sė Prishtinės, nė rrugėn “Bajram Bahtiri”.
Nė njė
komunikatė tė policisė thuhet se aksioni ėshtė ndėrmarrė nga
departamenti kundėr Krimit tė Organizuar i PK-sė, i pėrkrahur edhe nga
Njėsiti Special Intervenues.
“Gjatė kontrollit tė realizuar, policia ka gjetur dhe ka konfiskuar
dy granata dore, njė armė automatike AK-47, me katėr karikatorė, si dhe
dy revole tė tipit TT.
Me urdhėr tė prokurorit, tė dyshuarit i ėshtė caktuar masa e
ndalimit policor pėr 48 orė, deri nė vazhdimin e procedurave tė tjera
gjyqėsore.
Lirim Jakupi ėshtė nė mesin e shtatė personave, tė cilėt kishin
arritur tė arratiseshin nga burgu i Dubravės mė 18 gusht tė vitit 2007.
Lirim Jakupi, lindur mė 1979 nga Gjilani, akuzohet pėr veprėn penale tė
rrėmbimit

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Arrestohet Lirim Jakupi

Mesazh nga Ditta prej Mon Sep 06, 2010 11:32 am

Kuku Zemer Emrin tand :P uuhuaauh :D

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Arrestohet Lirim Jakupi

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 06, 2010 11:33 am

nime zemra mu dridh ama koka kan Lirim Jakupi se edhe ti Lirim je nen arrati ehehhe

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Arrestohet Lirim Jakupi

Mesazh nga Lim-On prej Mon Sep 06, 2010 1:08 pm

ahhahahahah e arrestojN kit Emnakun tem se mu skan shancc hehehe:)

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Arrestohet Lirim Jakupi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi