2 Veta te vdekur dhe 5 te lenduar.....

Shko poshtė

Super 2 Veta te vdekur dhe 5 te lenduar.....

Mesazh nga GentleMan prej Tue Sep 14, 2010 4:48 am

Dy persona kanė vdekur, ndėrsa pesė tė tjerė janė lėnduar gjatė 24 orėve tė fundit nė Kosovė. Njė person mbi moshėn 70 vjeēare ka humbur jetėn nė rrugėn magjistrale Prizren-Kukės, nė udhėkryqin e fshatit Hoēė e Qytetit, si pasojė e njė aksidenti tė rėndė automobilistik, ndėrkaq njė person tjetėr ėshtė gjetur i varur nė Prishtinė.Nė aksidentin qė ndodhi nė Hoēė pėsuan edhe pesė persona tė tjerė tė cilėt janė lėnduar, njėri ndėrkaq me lėndime serioze pėr jetė njoftoi tė hėnėn policia nė Prizren. Zėdhėnėsi rajonal i policisė nė Prizren, Hazir Berisha ndėrkaq tha se hetues policorė nga Trafiku Rajonal kanė kryer procedurat e shikimit tė vendit tė ngjarjes si dhe i pranishėm ishte edhe prokurori.Ndėrkohė tė hėnėn nė mėngjes nė rrugėn “Hajrullah Abdullahu”, nė njė shtėpi nė ndėrtim e sipėr, ėshtė gjetur i varur njė trup i pajetė. Njėsitė patrulluese tė Policisė sė Kosovės kanė dalė nė vendin e ngjarjes sė bashku me ekipin mjekėsor tė Mjekėsisė Ligjore dhe kanė konstatuar se trupi i pajetė dyshohet se ėshtė i moshės 30-35 vjeē.Te personi nuk ėshtė gjetur asnjė dokument identifikimi dhe i njėjti nuk ėshtė identifikuar ende. Policia fton tė gjithė ata qė mund tė dinė diē lidhur me personin qė tė lajmėrohen nė Stacionin e Policisė “Qendra” nė Prishtinė.Sipas njė informate tė Policisė sė Kosovės, personi biond, me disa fije tė thinjura tė flokėve, i dobėt pėr nga pesha dhe me njė gjatėsi mesatare, ishte tė veshur njė palė pantallona xhinse dhe njė maicė me ngjyrė tė zezė, sikur dhe njė rrip lėkure me ngjyrė kafe.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi