Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Super Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 6:59 pmPresidenti i vendit Fatmir Sejdiu gjatė njė konference pėr media njoftoi opinionin kosovarė se jep dorėheqje nga posti i presidentit tė shtetit, ndėrsa me kėtė akt tha se konfirmon qė ėshtė institucionalist dhe respekton vendimet e organeve tė drejtėsisė tė vendit.
Nė njė konferencė pėr media, Sejdiu iu drejtua qytetarėve tė vendit dhe me kėtė rast vlerėsoi se tėrė jetėn e tij ka respektuar institucionet e Kosovės dhe ėshtė udhėhequr nga parimet etike.

Sejdiu theksoi se ende nuk i ėshtė dorėzuar aktvendimi i Gjykatės Kushtetuese, mirėpo sipas tij akti i dorėheqjes vjen si rrjedhojė e respektimit tė organeve tė shtetit.
“Unė tėrė jetėn time i kam respektuar institucionet qė dalin nga vota e lirė e qytetarėve. Unė kam punuar pėr tė realizuar vullnetin politik tė popullit tė Kosovės pėr liri dhe pavarėsi dhe kam udhėhequr me pėrgjegjėsi tė plotė procesin e pavarėsimit tė vendit tonė. Pėr t’u dhėnė me besim dhe devotshmėri pas kėtij pėrcaktimi jetėsor e profesional, gjithherė kam pasur udhėrrėfyes dhe mbėshtetje tė fuqishme traditėn time familjare dhe tė popullit tim, si dhe tė miqve tė Kosovės”, tha Sejdiu.

Nė kėtė konferencė Sejdiu vlerėsoi se gjatė gjithė punės sė tij ėshtė angazhuar dhe do tė vazhdojė tė angazhohet pėr tė ardhmen prosperuese tė vendit.

Ndryshe, nė kėtė rast Gjykata me shumicė votash ka deklaruar “se ka shkelje serioze tė Kushtetutės sė Kosovės, respektivisht tė Nenit 88 .2, nga Shkėlqesia e tij, Fatmir Sejdiu, duke mbajtur njėkohėsisht postin e Presidentit tė Republikės dhe tė kryetarit tė partisė politike ‘Lidhja Demokratike e Kosovės’”.

Gjykata Kushtetuese tė hėnėn pėrmes njė njoftimi pėr media bėri tė ditur se Aktgjykimin e plotė tė arsyetuar nė rastin KI 47/10 , “Naim Rrustemi dhe 31 deputetė tė tjerė tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės kundėr Shkėlqesisė sė tij, Fatmir Sejdiu, President i Republikės sė Kosovės”, palėve nė procedurė do t’ua dėrgojė tė martėn, mė 28 shtator 2010 dhe se i njėjti do tė publikohet nė ueb faqen e Gjykatės Kushtetuese.

Ndryshe, Fatmir Sejdiu pėr tė dytėn herė nė postin e presidentit ėshtė zgjedhur nė fillim tė janarit 2008, me mandat pesėvjeēar. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 8:22 pm

Turp vertet Turp po te isha ne vend te Hashim Thaqit do te jepsha doreheqje kjo qeveri doren ne zemer ska sukses ma

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 8:24 pm

U vertetua se askush nuk eshte mbi ligjin

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga GentleMan prej Mon Sep 27, 2010 8:33 pm

kjo permua eshte nje skandal ne trojet shqipare e sidomos nkosoven e sotme..
un them shkurt e shqip me 1 fjal se kjo eshte politik edhe pse ate drejtim e kan poletikanet qe te sjellin politiken..
tash plot vite u ben qe nuk u hetua kjo pun edhe pse shumhere eshte ditur qeshtja e sejdiut
por por eshte ofruar afati zgjedhor dhe kjo eshte qe ti shpejtojm zgjedhjet e reja per shkak te liris se votimit te lire..
krejt kjo eshte bere ndaj Z. Ramush Haradinaj i cili eshte ne Hage qe aj mos ti pengon ne pa drejtesit e zgjedhieve

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 8:35 pm

Po Pse sbahet burr edhe Fatmir Limaj

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Sep 27, 2010 8:35 pm

Oooo ska breh asnjani qe menon per popull kush te ulet ne karrig aj ka me menu vetem per veti krejt jan kon ne poste si Ramushi si Nexhat Daci skan lan sen pa booo.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 8:38 pm

Zyma-E shkruajti:Po Pse sbahet burr edhe Fatmir Limaj
Nuk ak perfunduar ende procesi deri ne fund

Lord nuk ma merr mendja si e kan bere kunder Ramushit.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 8:39 pm

Fatos ndoshta kan ba spo i la as ata engjuj,Por sikur kjo qeveri me vjedhe kaq fort kete shtet ma te varferin ne bote se kam besuu,dhe me shkel Ligjin qe vet e kan nenshkru asht e teper nuk di sa duron ky popull ishallla nuk qohet ne kemb si ne '81 see vaj halli per qeveri

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 8:40 pm

Daja Ikud mos te bana i tepert ama Ramush Haradinaj ka qene viktim e qeveris aktuale

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Sep 27, 2010 8:43 pm

Nta vun vet ky bosi qe ka hanger me dy lug qka ka faj kryeministri e Ramushi tash koka ne hag po jan kon zgjedhjet breh pse nuk fitoj populli vendos edhe ka vendos kshtu.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 8:43 pm

Daja im na ketu jemi i dhojm mendimet tona sen tjeter jo

Po veq kjo po i bjen qe edhe Qeveria Ramushi ka qen viktim e vetvehtes

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 8:46 pm

Tosii shkruajti:Nta vun vet ky bosi qe ka hanger me dy lug qka ka faj kryeministri e Ramushi tash koka ne hag po jan kon zgjedhjet breh pse nuk fitoj populli vendos edhe ka vendos kshtu.

Ska vota ne Ks komisoni zgjedhor vendos kush ka me fitu

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 8:48 pm

Me kan per ashtu kish i kish fitu weq nje parti te gjitha komunat

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Sep 27, 2010 8:49 pm

3 Her ne votime PZ tu bo dallavere 3 her PDK fituse edhe prap su pajtoshin.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 27, 2010 8:51 pm

Tosii shkruajti:3 Her ne votime PZ tu bo dallavere 3 her PDK fituse edhe prap su pajtoshin.


Fakti i gjalle

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Mon Sep 27, 2010 9:00 pm

ooo Djem un po i tutem trazirave

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Sep 27, 2010 9:03 pm

Tash krejt me " Vetvendosje " edhe me bo gerdi se ska sen ktu.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Sep 27, 2010 9:16 pm

Ohhhhh mee mujt qetash i mbledhiii krejt e me ju shku me t`jav thy me zyre me parlament me tjav kall qa ka sen ktyne materialistave se perndryshe nuk bahet mireeeee :@

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga GentleMan prej Tue Sep 28, 2010 7:39 am

ikud shkruajti:
Tosii shkruajti:3 Her ne votime PZ tu bo dallavere 3 her PDK fituse edhe prap su pajtoshin.


Fakti i gjalle

fakt qe fiton dhe dote fiton.. nuk jam kundra fitusve qe e zgjedh populli, por ja shiko vet e kemi zgjedhur kete te pandehur qe lun me popullin shqiptar..
me than drejten ramushi ka ken viktima ne parlament e jo viktima vetvetes siq tha ikud..
nuk e qes tmir as Z. Ramushin sepse kur te sheh Rrushi rrushin pjeket..
pse kryetari i Rahovecit jepi dorehecje dhe pas 50 ditve u rikthy pas bisedes me Z.Thaqi.?
pse Z.Sejdiu e qiti ne Gjygj hashim thaqin ? kto shkurt shqip jan trazira qe populli doti psoj..

kto jan shum shum te pa drejta per popullin ton o shqiptar hapni syt mos e perkraheni te pa drejten..!

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Tue Sep 28, 2010 7:56 am

Lord shkruajti:
ikud shkruajti:
Tosii shkruajti:3 Her ne votime PZ tu bo dallavere 3 her PDK fituse edhe prap su pajtoshin.


Fakti i gjalle

fakt qe fiton dhe dote fiton.. nuk jam kundra fitusve qe e zgjedh populli, por ja shiko vet e kemi zgjedhur kete te pandehur qe lun me popullin shqiptar..
me than drejten ramushi ka ken viktima ne parlament e jo viktima vetvetes siq tha ikud..
nuk e qes tmir as Z. Ramushin sepse kur te sheh Rrushi rrushin pjeket..
pse kryetari i Rahovecit jepi dorehecje dhe pas 50 ditve u rikthy pas bisedes me Z.Thaqi.?
pse Z.Sejdiu e qiti ne Gjygj hashim thaqin ? kto shkurt shqip jan trazira qe populli doti psoj..

kto jan shum shum te pa drejta per popullin ton o shqiptar hapni syt mos e perkraheni te pa drejten..!

I nderuari Lord une thash qe Ramushi ka qen viktim e vetvehtes sepse Zyma tha qe qeveria eshte viktim e Ramushit (dmth kjo i bjen direkt se eshte viktim weq e kan marr ne Hage per te dyten here)
Edhe tash kur e kan marr ne Hage te paren her ka qen vete kryeminister, kjo i bjen identik si kjo qe e kam thene une...

Kjo qe e kam bere me te kuqe m'pelqeu shume....
Ikud_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga iLiR-i.jura prej Tue Sep 28, 2010 10:06 am

Zyma-E shkruajti:Daja Ikud mos te bana i tepert ama Ramush Haradinaj ka qene viktim e qeveris aktuale

Pajtohem me ty Zym , bravo se kjo qeveri ka gisht qe sot ramushi eshte ne hage
avatar
iLiR-i.jura
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 1108
Mosha : 33
Viti: : 18/05/1984
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 05/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Tue Sep 28, 2010 10:09 am

iLiR-i.jura shkruajti:
Zyma-E shkruajti:Daja Ikud mos te bana i tepert ama Ramush Haradinaj ka qene viktim e qeveris aktuale

Pajtohem me ty Zym , bravo se kjo qeveri ka gisht qe sot ramushi eshte ne hage

Po behem i tepert edhe une me kete postim te njejtin disa her


Weq nje pyetje juve qe po thoni per Thaqin e ka dergu Ramushin ne Hage

Kush Pati gisht qe Ramushi shkoj ne Hage te paren here, ku dihet se ai vet ishte Kryeminister?

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga T-o-S-i prej Tue Sep 28, 2010 10:27 am

Fatmir Lima ju ka tregu hages veq me marr THAQI pushtetin.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Zyma prej Tue Sep 28, 2010 9:46 pm

Ikud Ramush Hardinaj asht shpall i pafajshem dhe gjithqka pati mbaruar u mbyll kapitulli ne Hage po dikush nga Kosova ka derguar prap aktakuza kunder tiii Kjo e dyta eshte e rende se e para kapercej shkoj u harruu

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga D3M1 prej Wed Sep 29, 2010 6:41 am

Kena dal nga tema weq hajt

Pa ba diqka nuk te thirre askush ne Hage. Pse nuk po i thirrin kta tjert...

Ishalla Shpallet edhe tash Daj, Nese ka nevoj di ti ndihmojm perseri qysh i kemi ndihmuar edhe heren e pare, veq mu liru nga Haga, se dihet ai ka Luftuar per Kete dite....
Amo, Drejtesia eshte mbite te gjitha


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sejdiu dha dorėheqje nga posti i presidentit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi