Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Shko poshtė

Super Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Oct 06, 2010 7:37 pmWashignton, 6 tetor - Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, , javėn qė vjen do tė vizitojė Ballkanin, para njė ndalese nė Bruksel, pėr tė marrė pjesė nė takimin e ministrave tė jashtėm tė NATO-s, njoftoi Departamenti amerikan i Shtetit.
Gjatė kėtij turi, prej 11 e deri mė 14 tė kėtij muaji, zonja Clinton, fillimisht do tė qėndrojė nė Bosnjė e Hercegovinė, pastaj nė Serbi dhe Kosovė, pėr t'u takuar me liderėt dhe qytetarėt e kėtyre vendeve. Nė kėtė mėnyrė ajo "demonstron pėrkushtimin e vazhdueshėm tė Shteteve tė Bashkuara pėr mbėshtetjen e tė gjitha shteteve ballkanike nė arritjen e aspiratave tė tyre pėr integrim tė plotė nė komunitetin evropian dhe euro atlantik", theksohet mė tutje nė kėtė njoftim.
Nė Bruksel, zonja Clinton, do tė marrė pjesė nė takimin e ministrave tė jashtėm tė NATO-s dhe do tė takohet me presidentin e BE sė, Herman Van Rompey dhe me shefen e Politikės sė Jashtme tė BE sė, Cathrine Ashton.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Mesazh nga Zyma prej Wed Oct 06, 2010 9:41 pm

Po vjen mju tregu se kur duhet mi mbajt zgjedhjet PARADOKSALE

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Mesazh nga Edona-z prej Thu Oct 07, 2010 6:43 am

welcome Hilary!!

Edona-z
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3065
Mosha : 23
Viti: : 04/05/1995
Vendbanimi: : istog
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 23/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Mesazh nga Gonna prej Thu Oct 07, 2010 8:45 am

mir se vjen shum osht e mir

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Hillary Clinton javėn tjetėr nė Kosovė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi