Thaēi beson nė pafajėsinė e Haradinajt

Shko poshtė

Super Thaēi beson nė pafajėsinė e Haradinajt

Mesazh nga D3M1 prej Thu Oct 07, 2010 5:24 pmKryeministri i Kosovės, Hashim Thaēi e ka kaluar tėrė ditėn e sotme nė Pejė, duke u takuar me biznesmenė, ish luftėtarė si dhe studentė tė kėtij qyteti.
Ai edhe pėr kėtė qytet ka premtuar njė universitet publik, i cili do tė fillojė punėn mė 1 tetor tė vitit tė ardhshėm.

Thaēi ka thėnė se pėr kėtė komunė do tė ndahen investime tė mėdha dhe ka deklaruar se personalisht beson nė pafajėsinė e liderit tė AAK-sė, Ramush Haradinaj.

Studentėve nė Fakultetin e biznesit, ndėrkaq, u ka premtuar hapjen e vendeve tė reja tė punės, duke i stimuluar bizneset private. Kurse ish-luftėtarėt i ka njoftuar se ligji pėr veteranėt e luftės ėshtė i gatshėm. /Koha/Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Thaēi beson nė pafajėsinė e Haradinajt

Mesazh nga GentleMan prej Thu Oct 07, 2010 6:08 pm

i duhet perkrahija nga qeveria Z.Ramushit

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi