Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Shko poshtė

Super Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Zyma prej Tue Oct 12, 2010 8:26 pmFlamuri kombėtar shqiptar i cili ishte vendosur pranė flamujve shtetėrorė tė Republikės sė Kosovės dhe Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės ėshtė hequr sot gjatė orėve tė pasdites nga rrugėt e Prishtinės.
Flamuri kuqezi ishte vendosur nėpėr tė gjitha rrugėt kryesore tė kryeqytetit kosovar pėr nder tė vizitės sė Sekretares amerikane tė Shtetit, Hillary Clinton, njofton Top Channel.“Dhe ky veprim ndodh vetėm njė ditė pėrpara mbėrritjes sė shefes amerikane tė diplomacisė. Nuk ka ende njė shpjegim se pėrse flamuri kombėtar i shqiptarėve u hoq nga rrugėt. Zyrtarisht komuna distancohet nga ky urdhėr, ndėrsa as ambasada amerikane dhe as Ministria e Jashtme e Kosovės nuk janė nė gjendje tė japin njė sqarim pėr mediat”.Ndėrkohė qė punonjėsit e njė kompanie private po zbatojnė njė urdhėr qė thonė se nuk e dinė nga kush vjen. Burime nga komuna ndėrkaq bėjnė tė ditur pėr Top Channel se ky ėshtė njė urdhėr qė ėshtė dhėnė “nga lart”.Protokolli pėr vizitėn e sekretares amerikane po bėhet nga ambasada amerikane dhe sipas burimeve jo zyrtare thuhet se, ambasada ka kėrkuar qė tė hiqet flamuri kombėtar shqiptar me arsyetimin se mbajtja e flamurit tė njė “shteti fqinj nuk ėshtė e preferueshme”.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 12, 2010 8:50 pm

ajde idiotizem ajde ncncncncncnn joo

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga T-o-S-i prej Tue Oct 12, 2010 8:52 pm

Turp i madh asht kjooo.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Lim-On prej Tue Oct 12, 2010 8:54 pm

Serbt pe djegun,Ky Po i hek :S

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Gonna prej Tue Oct 12, 2010 9:55 pm

Zoti i marroft ncncnnncnccn qe jon kam shtin me shku me jav shti flaken ktynve qe e kan hek joo

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Lim-On prej Tue Oct 12, 2010 9:56 pm

Gonn bree Mos u bo nervozz Gonn bree Naluu Oj Gonn qyqy i mshau

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Gonna prej Tue Oct 12, 2010 9:57 pm

:D ika un kush don me ardh mem ndihmu mi rre kta qe jon mazi se shkiet

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Lim-On prej Tue Oct 12, 2010 10:00 pm

Hajtt bree Gonn see ka kush i ndreqq,pse e kem Vetevendosjenn :)

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Daffina prej Wed Oct 13, 2010 8:22 am

SHum turp Duhet mu ju ardh ketyne Kosoves

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga GentleMan prej Wed Oct 13, 2010 8:48 am

ﷲ Lim1 ﷲ shkruajti:Serbt pe djegun,Ky Po i hek :S
mir jan tuna ba serbet qe jan te djeg, ma mir me djeg serbi se shqiptari ehh nanen......

turp shum.. nese kan than ambasadat e huja me hek ateher leta hekim edhe te tyre sepse edhe ata jan shtet i huj.. siq paska than ne lajm " flamuri i fqinje te heket se ska hijeshi "

ooo daj na e kam ngjak ata edhe pse sod jemi me tjeterin..
uki qimen e ndrron po zanatin se harron..!

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prishtinė, hiqet flamuri kuqezi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi