ABC News televizion i ri n Shqipri

Shko posht

Super ABC News televizion i ri n Shqipri

Mesazh nga Rreze prej Tue Oct 26, 2010 8:31 am
ABC News sht televizioni m i ri n Shqipri, q ofron mbulim n gjith Shqiprin dhe po ashtu ka nj studio n Prishtin, si dhe korrespondent n vende t ndryshme t Evrops ku ka nj komunitet m t madh shqiptar.Informimi n Albania Broadcasting Corporation thuhet se do t jet 24 orsh. Televizioni ka studio lvizse dhe uplink satelitor nga i cili mund t transmetohet nga do vend n Shqipri.Krkimi i s vrtets do t na oj n gjith Shqiprin, i tha gazets Koha jon Sonila Meo, prezantuese n kt televizion t ri, duke theksuar se ABC News do t mbledh faktet dhe do t vzhgoj do detaj.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi