Berisha: Vrasja e Veselit, akt kriminal i shėmtuar

Shko poshtė

Super Berisha: Vrasja e Veselit, akt kriminal i shėmtuar

Mesazh nga GentleMan prej Tue Oct 26, 2010 4:16 pm

Kryeministri i Shqipėrisė, Sali Berisha, i ka dėrguar njė telegram ngushėllimi familjarėve tė kryetarit tė Komunės Tėrthore tė Kukėsit, Remzi Veseli, i cili u vra mbrėmjen e tė hėnės nė afėrsi tė banesės sė tij.


“Me dhimbje tė thellė mėsova pėr ndarjen nga jeta, nė mėnyrė tragjike, tė njeriut tuaj tė dashur. Vrasja e Remziut pėrbėn njė akt kriminal tė shėmtuar, autori i tė cilės do tė marrė ndėshkimin mė tė rreptė me tė gjithė forcėn e ligjit”, citon Gazeta Start fjalėt e kryeministrit.Berisha, nė emėr tė tij dhe tė qeverisė shqiptare u ka shprehur ngushėllimet mė tė sinqerta pjesėtarėve tė familjes sė tė ndjerit, tė afėrmeve tė tij, si dhe tė gjithė banorėve tė Tėrthores.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi