Zafir Berisha koalicion parazgjedhor me AAK-n

Shko posht

Super Zafir Berisha koalicion parazgjedhor me AAK-n

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Nov 04, 2010 3:07 pmPasi ka ln muaj m par Partin Demokratike t Kosovs dhe ka formuar partin e tij lokale, Bashkimi Demokratik i Prizrenit, Zafir Berisha ka nnshkruar koalicion parazgjedhor me Aleancn pr Ardhmrin e Kosovs.

Ai sht shprehur i bindur se votat q ka marr n Prizren, do t shkojn tani tek AAK-ja, mirpo ka mohuar se sht larguar nga PDK-ja pr inate personale, por sipas tij largimi sht br mbi bazn e parimeve njerzore.

Berisha ka thn se koalicioni me AAK-n ka ardhur si rezultat i krizs morale q ka kapluar shoqrin e Kosovs.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Zafir Berisha koalicion parazgjedhor me AAK-n

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Nov 04, 2010 3:16 pm

Je Largu se ke desht qe ti me vendos ashtu s'tka hec e ike e tash Nam keni me boo .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi