Zbulohet shtatorja e Tonit dhe Micit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Zbulohet shtatorja e Tonit dhe Micit

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Nov 06, 2010 3:36 pmNė njė manifestim madhėshtor tė mbajtur nė Rahovec, ėshtė pėruruar shtatorja e dėshmorėve tė kombit, Xhelal Hajda - Toni dhe Selajdin Mullaabazi - Mici.

Nė ceremoni tė pranishėm ishin krerėt mė tė lartė tė shtetit, duke pėrfshirė kėtu Kryetarin e Kosovės, Jakup Krasniqi dhe kryeministrin nė largim, Hashim Thaēi, tė cilėt vlerėsuan lartė kontributin e dy heronjve tė Anadrinisė.

Shtatorja ėshtė punuar nga artistė vendas, ndėrsa ėshtė zhytur nė bronz nė Tiranė.Toni dhe Mici ranė heroikisht nė njė pritė tė organizuar nga policia serbe mė 6 nėntor tė vitit 1998, ndėrsa shtatorja e dėshmorėve tė Rahovecit ėshtė pėruruar vetėm nė dymbėdhjetėvjetorin e rėnies sė tyre, nė Parkun e Qytetit tė Rahovecit.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Zbulohet shtatorja e Tonit dhe Micit

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Nov 06, 2010 3:39 pm

Bravooo brehh e meritiojn fal ktyre dhe gjith deshmorve tjer na jem sod te Lir.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi