LDD: Kosova deri tani sht plakitur

Shko posht

Super LDD: Kosova deri tani sht plakitur

Mesazh nga Zyma prej Wed Dec 08, 2010 8:05 pm


Kryetari i Lidhjes Demokratike t Dardanis, Nexhat Daci ka krkuar nga qytetart e Gjakovs q t votojn partin q ai udhheq, pasi sipas tij me LDD-n do t ndryshoj Kosova, e veanrisht Gjakova.

Besim Mehmeti, kandidat pr deputet dhe antar i Kryesis krkoi voton pr vete dhe kolegt e tij, n mnyr q sipas tij t ndalen dshtimet q i ka br qeveria e deritanishme.Ai ka thn se Kosova deri tani sht vjedhur dhe plakitur nga hajnat dhe pr ta ndryshuar nj gjendje t till, krkoi q t votohet LDD sepse theksoi se sht alternativa m e mir q do ta ndryshoj vendin.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi