Votoni numrin qė do tė sjellė vlera nė Kosovė!

Shko poshtė

Super Votoni numrin qė do tė sjellė vlera nė Kosovė!

Mesazh nga Zyma prej Wed Dec 08, 2010 8:07 pm
Koalicioni pėr Kosovė tė Re ka njė program tė mirėfilltė me njė strukturė njerėzish, tė cilėt mė tė vėrtetė dinė si tė qeverisin. Kėshtu tha tė mėrkurėn nė Gjilan, nė tubimin parazgjedhor, e kandiduara pėr kryeministre e Aleancės Kosova e Re, Mimoza Kusari-Lila.“Ne jemi krenarė qė jemi bėrė bashkė dhe prezantojmė njė mozaik nė pėrgjithėsi. Fitorja dhe liria janė tė plota vetėm atėherė kur kemi mirėqenie. Pėr atė i kemi edhe njerėzit mė tė mirė”, tha ajo.“Kosova sot ėshtė mė e izoluara nė Evropė, mė pasaportėn e Kosovės mund tė shkohet vetėm nė 5 vende. Na besoni dhe na votoni. Nr 31 numrin e vlerave etike dhe morale, numrin e ekonomisė, numrin e integrimit tė Kosovės, numėr ky i cili do tė sjellė vlera nė Kosovė, atėherė votojeni numrin 31”.“Sot prapė jemi bashkė, I kam me vete njerėzit e fuqishėm dhe projektin e fuqishėm, e ky projekt e ka emrin Koalicioni pėr Kosovė tė Re, ky projekt e ka njė numėr, e ai numėr ėshtė 31, ky projekt e ka njė lider, e ai lider ėshtė Behgjet Pacolli”, tha Agim Ēeku, kryetari i Partisė Socialdemokrate, pjesė e kėtij koalicioni.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi