Vdes ngasėsi i biēikletės

Shko poshtė

Super Vdes ngasėsi i biēikletės

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 09, 2010 1:23 pm

Arben Arapi (36) vjeēar nga fshati Hajvali ka ndėrruar jetė si pasojė e plagėve tė marra. Epilogu tragjik kishte ndodhur derisa viktima ishte duke vozitur biēikletėn nė rrugėn e Veternikut, ku me ē’rast ngasėsi i automjetit “Wolsfagen“ Ahmet Tahiri (21) vjeēar nga Vushtrria, duke mos iu pėrshtatur shpejtėsisė ka goditur 36 vjeēarin, fillimisht duke i shkaktuar lėndime tė rėnda trupore. Zėdhėnėsi i PK-sė pėr rajonin e Prishtinės, Agron Borovci, ka bėrė tė ditur se ngjarja ka ndodhur tė martėn, rreth orės 15:20 nė rrugėn Prishtinė-Ferizaj, gjegjėsisht nė Veternik.

“Polica ka marrė njė informatė se ka ndodhur njė aksident trafiku ku automjeti i tipi ‘Wolfsfagen’ ka goditur ngasėsin e biēikletės, i cili po ashtu ishte duke vozitur nė tė njėjtin shirit dhe nė tė njėjtin drejtim. Pas plagėve tė marra, vozitėsi i biēikletės ėshtė dėrguar nė Qendrėn Klinike Universitare, ku dhe mė pas ka ndėrruar jetė”, ka njoftuar Borovci.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi