Gjendet i vdekur 70- vjeari

Shko posht

Super Gjendet i vdekur 70- vjeari

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 09, 2010 1:25 pm

Adem (Nevzat) Pllana (70)-vjear nga fshati Prugovc sht gjetur i vdekur n nj grop t kanalizimit (puset) n rrugn e ktij fshati. Zdhnsi i PK-s, Brahim Sadriu, ka br t ditur se ngjarja ka ndodhur t hnn rreth ors 11:00. Njsia pas daljes n vendin e ngjarjes ka kontaktuar me djemt e tij t cilt kan treguar se babai i tyre q ishte i smur mental, kishte dal n ort e hershme t mngjesit t s hns dhe nuk ishte kthyer m n shtpi. N lidhje me kt rast jan informuar edhe Njsia e Hetuesis, Krimet Serioze, si dhe ekipi i Mjeksis ligjore. Me kt rast, prokurori kujdestar dhe ekipi i mjeksis ligjore rreth ors 14:10 kan marr trupin e pajet t viktims pr ta drguar n obduksion, n mnyr q t verifikohet rasti i ksaj vdekjeje t dyshimt.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi