Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Shko poshtė

Super Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 09, 2010 1:27 pm

Policia e Stacionit Policor nė Istog ka pranuar informatėn se nė fshatin Zhakovė tė Istogut njė femėr, rreth 20-vjeēare, dyshohet se ka bėrė vetėvrasje. Njėsitet policore tė Stacionit Policor tė Istogut kanė shkuar nė vendin e ngjarjes dhe kanė konfirmuar informatėn fillestare. Nė vendin e ngjarjes ka dalė edhe mjeku kujdestar, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimės. Rastin e kanė trajtuar edhe hetuesit rajonalė pėr krime serioze, si dhe teknikėt e Kriminalistikės. Sipas hetimeve tė para, dyshohet se viktima ka bėrė vetėvrasje me armė zjarri, pistoletė, e cila edhe ėshtė gjetur nė vendngjarje. Mė urdhėr tė prokurorit, trupi i pajetė i viktimės ėshtė dėrguar pėr obduksion nė Institutin e Mjekėsisė Ligjore nė Prishtinė. Nuk ka tė dhėna pėr shkaqet apo motivin e kėsaj vetėvrasje.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Zyma prej Thu Dec 09, 2010 3:06 pm

e tmerrshme ka qene ky rast kjo vajz e bukur kusherina imee zgjedhu vrasjen gjithqka per dashuri R.I.P Drenusha hmm1:

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 09, 2010 4:15 pm

Ngushllime per familjen e saj ishallla per xhenet paksa zgjedh diqka teper t keqe t ron vetvrasje per dashuri osht shum keq sidomos per familje t saj i let i qoft dheu :(

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Rreze prej Sun Dec 12, 2010 12:43 pm

Ngushllime per familjen e saj ishalla Zoti e ka qu ne Xhenet

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Ditta prej Sun Dec 12, 2010 12:45 pm

Hmmm..Tashh e Pashh KeTe... :S:S...

Mviee Keqqq Per Te...Ngushllime Familjes Se Sajj... :S....

Mendoii Se So Kioo Zgjedhje e Duhur Mirpo KA ndDodhe.. :S

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvritet vajza 20-vjeēare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi