Capital T i knaqur me videolipin e fundit

Shko posht

Super Capital T i knaqur me videolipin e fundit

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 11, 2010 2:35 pmReperi i famshm kosovar Capital T, emri i vrtet i t cilit sht Trim Ademi, n nj bised pr Telegrafi.com sht shprehur shum i knaqur me suksesin q sht duke korrur knga U bo von dhe videoklipi i saj.Knga U bo von sht br shum e suksesshme edhe para se ti lansohet videoklipi. Ka pasur shum shikueshmri n YouTube dhe tash pas publikimit t videoklipit jam shum m i knaqur sepse vrtet sht duke u plqyer shum nga publiku. Jam i knaqur edhe me produksionin Imagine, t cilt vrtet kan kryer nj pun t mir, sht shprehur Capital T.N videoklipin U bo von jan t ftuara bukuroshet e estrads, Nora Istrefi, Tuna,Dafina Zeqiri dhe motrat Koi nga Shqipria, ide e cila ka lindur nga vet kngtari.Kam shum raporte t mira me vajzat. M sht duke nj ide shum e mir pasi q deri tash askush nuk e ka br. Kam dshiruar q klipi t jet sa m i veant dhe mendoj se sht br nj gj e till. Vajzat nuk kan hezituar aspak t jen pjes e ktij klipi, duke e marr parasysh raportet e mira q i kemi mes vete, ka pohuar Trimi.Capital T gjithashtu ka br t ditur q me datn 20 dhjetor do t filloj nj turne n Amerik, Zvicr dhe Suedi

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi