Ledri dhe Geti, kng pr Ramushin

Shko posht

Super Ledri dhe Geti, kng pr Ramushin

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 11, 2010 2:37 pm


Repert e njohur kosovar, t cilt i takojn studios Baba Records, Ledri Vula dhe Getoar Selimi, pritet q t lansojn s shpejti n tregun muzikor nj kng kushtuar kryetarit t AAK-s, Ramush Hardinajt.Lajmin e bn t ditur faqja BABA Records n Facebook, e cila pos tjerash bri t ditur se knga kushtuar Ramush Haradinajt do t shoqrohet edhe me nj videoklip.Nuk sht hera me par q i kushtohen kng liderit t AAK-s dhe ish-komandantit t UK-s, Ramush Haradinaj, pasi q ishte pikrisht Geti ai q e bri hit duetin me Gentn. S fundmi edhe Gold AG ka publikuar nj kng t titulluar Nuk Ka Gjyq Q MGjykon

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi