Tingulli 3nt malsor

Shko posht

Super Tingulli 3nt malsor

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 11, 2010 2:39 pmAntart e rep grupit, Tingulli 3nt, qe koh m par kan finalizuar albumin e tyre, duket se se shpejti do t sjellin edhe dika te re.

Pas albumit t titulluar Ma i Madhi NVen, i cili sht promovuar me 27 nntor n Olten t Zvicrs, djemt e ''Tingulli 3'nt'' besohet se do t publikojn edhe nj videoklip, ku ata shfaqen t veshur me rrobe me motive tradicionale shqiptare.

T paktn kshtu paralajmrojn disa fotografi t publikuara n faqen e ''Baba records'' n rrjetin social Facebook, ku Agoni dhe Getoari kan zgjedhur nj ambient malor, ndrsa jan t veshur me veshje malsore t trevs s Rugovs. Si n pothuajse do paraqitje te tyre, as ktu nuk mungon prezenca e vajzave, te cilat gjithashtu jan t veshura motive kombtare.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi