ili sfidon Miss-et

Shko posht

Super ili sfidon Miss-et

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 11, 2010 2:40 pm


iljeta Xhilaga sht nj tjetr bukuroshe n llojin e vet, e kudo q shkel ajo, trheq vmendjen e t gjithve.N kt foto ajo sht me Petrin krah m krah, me Alda Bidn, Irsa Demnerin Miss Shqipria 2007 dhe Skadinada Lalaj, modele.E po ta shihni kto foto ju direkt e kuptoni protagonizmin e pashmangshm t ilit

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi