Serbt menden pr Onurin dhe Sheherzaden

Shko posht

Super Serbt menden pr Onurin dhe Sheherzaden

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 11, 2010 2:41 pmDhjetra serb kan dalur n Aeroportin e Beogradit, pr t par nga afr arritjen n kryeqytetin e ktij vendi, t aktorve turq Berguzar Korel dhe Halit Ergenc, q luajn rolet e Sheherzades, prkatsisht Onurit n 1001 net.Edhe pse kan pritur gjat, fansat serb nuk e kan pasur mundsin e fotografimit me ta, pasi q avioni edhe ashtu ishte vonuar pr m shum se nj or.Me forca t jashtzakonshme sigurie, ata kan shkuar n hotelin e tyre, e m pas n nj drek t organizuar .N mbrmje, ifti turk ka marr pjes n emisionin special t Prva TV, 1002 net, ku kan par episodin e fundit t serialit, dhe m pas kan disktuar pr kohn e xhirimeve dhe ndikimin e ktij seriali.1001 net ka thyer rekorde shikueshmrie n rajon, kurse n Kosov ka nisur t shfaqet s fundi n KTV

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi