Rusi, u ngjisnin gojen bebeve, te mos degjoheshin kur ata qanin

Shko posht

Super Rusi, u ngjisnin gojen bebeve, te mos degjoheshin kur ata qanin

Mesazh nga Gonna prej Mon Dec 13, 2010 12:47 pm

Prokurort rus po hetojn ngjarjen ku punonjes te stafit te spitalit t Yekaterinburg u mbyllnin gojn me ngjits foshnjave, sepse nuk duronin dot t qarat e tyre.

Pacientja e nj spitali n jug t Uraleve, e cila denoncoi rastin dgjoi t qarat e mbytura t fmijve.

Ajo prdori celularin e saj pr t filmuar bebet e shtrira n krevat me gojn e mbyllur me ngjits. Kto bebe ishin t gjitha bebe jetime.

Rasti, sht prcjelle gjersisht nga media Ruse dhe ka shkaktuar nj shok t thell.

Infermjerja sht pezulluar dhe te merkuren drejtori i spitalit eshte kritikuar.

Prokurort kane hapur nje hetim kriminal, dhe jan deklaruar qe ngjitsi n gojn e fmijve eshte prdorur me shume se njehere.

Pr rust, skandale t tilla n spitale nuk jan t rralla, por ky rast ka qen vrtet ekstrem.
Tirane, kapet 45 vjecari ne flagrance, shiste lende narkotike

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi