Me pamje t re Bleona Qerreti

Shko posht

Super Me pamje t re Bleona Qerreti

Mesazh nga Gonna prej Tue Dec 14, 2010 3:13 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/Bleona_Qereti.jpg
asi bri publike disa prej kngve t saj n anglisht, t cilat dhe i publikoi n iTunes (dyqani elektronik muzikor m i madh n bot), Bleona me shpejtsi vizitoi Shqiprin, prqafoi kryeministrin dhe u largua srish drejt Ameriks.
Fotografia q po shikoni tregon pamjen m t fundit t kngtares, gjat nj sesioni fotografik t publikuar disa dit m par, q na bri t mendojm se Bleona ende po i mban disa t fshehta n xhepa dhe q mezi presim t na i tregoj.
Dje kur flokzat e para t dbors filluan t binin nga qielli, nj harabel more, na erdhi n dritare e na tregoi se kngtarja do t realizoj nj videoklip t ri, po sesa sht e vrtet nuk e dim seharabel hesapi. Sh2

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi