Morena kthehet pa asgj nga Miss Earth

Shko posht

Super Morena kthehet pa asgj nga Miss Earth

Mesazh nga Gonna prej Tue Dec 14, 2010 3:15 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/Morena-Taraku.jpg
Miss Kosova 2010, Morena Taraku, e cila ishte n mesin e kandidateve konkurruese n Miss Earth q u mbajt n Vietnam javn e kaluar sht kthyer duarthat n Kosov. Por kjo gj nuk e ka zhgnjyer aspak Miss-in e Kosovs, sepse e ka ditur q nga fillimi.
Nuk jam e zhgnjyer aspak q nuk e fitova asnj mim, sepse aty jan favorizuar vetm shtetet fqinje, dhe Kosova nuk sht shtet fqinj i Vietnamit, duke marr parasysh q sht shtet Aziatik. Kt gj un e kam ditur qysh nga fillimi, ka pohuar Morena pr Telegrafi.com
Duke u bazuar nga sondazhet n internet q e kemi cekur edhe m par, un kam qen shum e plqyer dhe e favorizuar , por nata finale mund t them q i ka ngjasuar Eurovisionit, q secili shtet e favorizon shtetin e tij fqinj, sht shprehur m tej Morena. (more)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi