Nipi i Enverit padit n gjyq Rozana Radin

Shko posht

Super Nipi i Enverit padit n gjyq Rozana Radin

Mesazh nga Gonna prej Tue Dec 14, 2010 3:16 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/ermal-hoxha-300x179.jpg
Nse menjher pas takimit fatal mes dy kngtareve, ka qen Rezarta m e predispozuar pr t treguar detaje t ngjarjes n nj intervist t detajuar n gazetn Panorama, Rozana Radi, nga ana tjetr, ka preferuar t tregohet e rezervuar duke pohuar pr gazetn ton se do detaj t ngjarjes ajo e ka prshkruar n polici dhe nuk dshiron t jap m shum shpjegime n gazeta, duke mos ln pa komentuar edhe gjendjen e saj t rnduar fizike, ku sipas saj me syrin e majt nuk arrin t shoh mir, si pasoj e dhuns.
Nga ana tjetr, ekspertt e mjeksis ligjore kan sqaruar n raportin e tyre se goditja n sy nuk sht aq e fort, sa t krijoj probleme shikimi. (more)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi